MENÜ
goynuk
Bilgi & Rezervasyon
0 (242) 815 17 00
  • 04
GÜN KALDI

OTELİMİZ
HAKKINDA

Queen’s Park Göynük

Akdeniz rivierasında gizli kalmış saklı bir cennet olan Antalya'nın en güzel tatil beldelerinden Kemer de yer alan Queens Park Göynük sizleri yeşil ile mavinin akustiğinde kaybolmaya davet ediyor. 60000 m2 lik geniş bir alan da yer alan Queen's Park Göynük te tüm aile bireyleri için bütün hizmetler düşünülmüştür.

Sabah, öğle ve akşam açık büfe servisimizde Türk ve dünya mutfaklarından seçkin lezzetler, şeflerimiz tarafından büyük bir titizlikle hazırlanmaktadır. Yerli alkollü, alkolsüz içecekler ve bazı yabancı içecekler 08:00 - 01:00 arasında ücretsizdir.

TANITIM FİLMİMİZ
le jardin tanıtım filmi goynuk tanıtım filmi
x

Eğlence & Aktiviteler

le jardin eğlence

Yazın enerjisini sonuna kadar hissetmek için birbirinden keyifli aktiviteler ve eğlence dolu anlar sizleri bekliyor. Gün boyu spor aktiviteleri ve yarışmalar, havuz kenarında ritmi düşmeyen anlar, akşamları animasyonlar, özel şovlar ve partiler… Akdeniz’in büyüleyici atmosferinde siz de yazın nabzını tutun!

DETAYINI GÖRÜNTÜLEle jardin detaylar

Restoran & Barlar

le jardin eğlence

Görüntüsü ve lezzetiyle sizleri tam da kalbinizden yakalayacak mönüler hazırladık! Tat hafızanızda yer edecek lezzetlerin beğenilerinize sunulduğu restoranlar, muhteşem atıştırmalıklarla gün boyu sizleri karşılayacak snack barlar tadına doyulmaz tatillerin kapısını aralıyor.

DETAYINI GÖRÜNTÜLEle jardin detaylar

Odalarımız

le jardin eğlence

Günün her saati dinlenmek, köşenize çekilmek ve özel dinlenme alanınızda keyif yapmak için konforlu, keyifli ve seçkin detaylarla muhteşem bir konsept hazırladık. Siz de odanızın yalnızca geceyi geçirmek için değil, keyif ve dinlence için de ideal bir çizgiye sahip olduğunu göreceksiniz.

DETAYINI GÖRÜNTÜLEle jardin detaylar
QUEEN’S PARK GÖYNÜK Huzur & Eğlence

Günlük hayatın stresi ve yorgunluğundan uzaklaşıp enerjinizi tazelemek için Queen's Park Göynük Resort'la tanışın. Muhteşem denizi, doğal plajı ve yemyeşil doğasıyla Kemer'de hayallerinizdeki tatili yaşayın.

Resim
Galerisi